Uzm. Dr. Pınar Karadeniz Kimdir?

Tıp eğitimini 1999-2005 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr Pınar Karadeniz, 2005 yılında Tıp Doktoru unvanını başarıyla almıştır. Ardından mecburi hizmet için Iğdır Devlet Hastanesi Çocuk Acil Servisinde 2 yıl süreyle çalışmıştır. Mecburi hizmet sonrası İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak 2 yıl görev yapmış fakat çocukları çok sevmesi nedeni ile tıpta uzmanlık sınavına girerek çocuk sağlığı ve hastalıkları branşını seçmiştir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlık eğitimini Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi’nde 2011-2015 yıllarında tamamlayan Dr. Karadeniz, uzmanlık tezini astımlı çocuklarda yaşam kalitesi üzerine yapmıştır ve “Turkish Journal of Pediatrics” isimli uluslararası hakemli dergide yayınlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrası devlet hizmet yükümlülüğü görevini İnebolu Devlet Hastanesi’nde tamamladıktan sonra 2018-2020 Şubat tarihleri arasında İstinye Üniversitesi Bahçeşehir Liv Hastanesi’nde doktor öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Halen Bahçeşehir’de bulunan özel muayenehanesinde hasta kabulüne devam etmektedir.

Sağlam çocuk takibinde uzmanlaşan Dr. Karadeniz, bir bireyin yeni doğan döneminden 18 yaşına varana kadar tüm süreci sağlıklı bir şekilde tamamlaması için çalışmalar yürütmektedir.

Tıp fakültesi eğitimi öncesinde lisanslı voleybolcu da olan Dr. Pınar Karadeniz, siyah kuşak judo eğitimine de sahiptir. Bröveli dalışlar yapan Dr. Karadeniz, boş zamanlarında spor tutkusuyla ruhunu besliyor.

Hizmet Alanları

1- Yenidoğan Bakımı ve Takibi

2-  1-12 Ay Arası Süt Çocuğu Takibi

3- Ay Ay Bebek Gelişim Rehberi

4- 1-5 Yaş Sağlam Çocuk Takibi

5- Okul Öncesi Sağlık Taraması

6- Çocukluk Çağı Aşıları

7- Çocuklarda Uyku Düzeni ve Eğitimi

8- Anne Sütü

9- Çocuklarda Beslenme ve Vitaminler

10- Bağışıklık Sistemi 

1- Ateşli Çocuğa Yaklaşım
2- Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları
3- Alt Solunum Yolu Enfeksiyonları
4- Astım, Egzema, Alerjik Hastalıklar
5- Çocukluk Çağı Döküntülü Hastalıklar
6- Hemanjiom
7- Pişik
8- Kolik Ağrısı

Yayınlar

Muayene Saatleri

Muayene Saatlerimiz

Pzt-Cu: 08:30 – 17:00
Cmt: 08.30 – 17:00
Pzr: Kapalı
Resmî tatillerde kapalıyız.